Догляд за обличчям Philip Martin's

Догляд: Обличчя

Догляд за шкірою обличчя

Колекції для обличчя Філіп Мартінс включають рішення для anti-age догляду за шкірою. Серед них можна виділити наш флюїд для обличчя з ікрою - Caviar Fluid, лінію інтенсивного догляду за віковою шкірою EM'AGE.

Філіп Мартінс вирізняється своїми ексклюзивними та унікальними формулами, такими як комплекс jalugoji, який робить кожну процедуру для обличчя особливим моментом завдяки витонченим і своєрідним інгредієнтам, які входять до складу продуктів, забезпечуючи високоефективний результат.


Philip Martin’s – італійський бренд, який створює біосумісні продукти, поєднуючи якісні дослідження здоров’я та хімічні нетоксичні елементи. Наші інгредієнти натурального та органічного походження, такі як олія жожоба, есенція апельсина з Калабрії, алое з італійського фермерства та середземноморська оливкова олія, підносять імідж бренду на максимальний рівень серед косметичного світу. Компанія використовує найкращі ноу-хау та технології, щоб з успіхом виробляти на міжнародному рівні, її продукти, які постійно розвиваються для створення нових якісних органічних рецептур без лаурилсульфату натрію, барвників, пластмас, спирту, пропіленгліколю, метилу/ Butyl Paraben дотримується високих стандартів якості, які відрізняють компанію з самого початку.

Фільтр
Категорія
Призначення
Сім'я
Очистити вибір