• Новинка
  Лосьйон для шкіри голови проти випадіння волосся 12 ампул
 • SCALP NUTRIMENT PROFESSIONAL

  Лосьйон для шкіри голови проти випадіння волосся 12 ампул
  858
  Ціна3 860.00грн
  Безкоштовна доставка по всій Україні

  Ад'ювантне лікування для запобігання та зменшення тимчасового випадіння волосся, пов'язане з особливими проблемами, такими як стрес та сезонні зміни.

  Діючі речовини

  Органічний екстракт кропиви.

  Кропива багата поживними речовинами, включаючи вітаміни груп А, С і К, мінеральні солі, кальцій, кремній, магній, фосфор, галову кислоту, хлорофіл, дубильні речовини, каротин і гістамін.

  Регулювання кровоносних судин на шкірі голови може відновити правильний приплив крові до фолікулів, стимулюючи ріст і обмежуючи поширення шкідливих зовнішніх чинників.

  Яблучні стовбурові клітини.

  Активні стовбурові клітини яблуні надають помітну регенеруючу та реактивуючу дію на волосяну цибулину, стимулюють відростання волосся та зупиняють їх випадіння. Волосяні фолікули затримують початок фізіологічного старіння волосяних фолікулів і, як наслідок, запрограмовану загибель клітин, по суті, вони є справжнім резервуаром стовбурових клітин шкіри.

  Стовбурові клітини центелли.

  Тритерпенові сапоніни (азіатікозид, азіатська кислота та мадекасозид), багаті листям центелли, покращують венозний кровообіг, стимулюючи фібробласти. Це клітини, які синтезують колаген: необхідний для здоров'я різних тканин, таких як дерма, сполучна тканина та стінки судин. Інші активні інгредієнти - це фітостерини, поліфеноли та ефірні олії.

  Пантенол.

  Пантенол (провітамін В5) має регенеруючі та заспокійливі властивості. Ефективний як для зміцнення та блиску волосся, так і як заспокійливий та зволожуючий засіб для шкіри. Він прозорий, водорозчинний і не має запаху. При нестачі цього вітаміну волосся стає тьмяним, втрачаючи блиск і життєву силу. Вітамін В5 частково засвоюється організмом через їжу (особливо бобові та яйця), але його часто недостатньо, і потрібне додаткове вживання. Основна функція пантенолу - живити волосся від коренів.

  Спосіб використання

  Професіональне застосування:Нанесіть вміст флакона на шкіру після миття голови. Масажуйте до повного вбирання. Невелике почервоніння пояснюється стимуляцією кровообігу. Рекомендується повторювати застосування хоча б раз на тиждень, курс лікування триває 3 місяці. Для завершення лікування між кожним нанесенням в домашніх умовах використовуйте Scalp Nutriment Spray.

Категорія: Лосьйон
Тип волосся: Схильне до випадіння
Призначення: Проти випадіння
Категорія: Лосьйон
Семья: Detox Family
Покупці цього товару також вибирають