Всі новини

  • Сьогодні ми набагато обережніше і свідоміше вибираємо косметичні засоби. З цієї причини ми віддаємо перевагу все більшій кількості продуктів, які є ефективними, але також чистими. Філософія Beauty Clean, яка віддає перевагу формулам, вільним від шкідливих або дратівливих речовин, багатим дорогоцінною сировиною природного походження та шанобливим як до людини, так і до нашої планети. Кожен наш щоденний жест безпосередньо впливає на здоров'я нашої шкіри, а також на навколишнє середовище, тому потрібен інший вибір.

  • Система Em'age пропонує інноваційну антивікову терапію, а також догляд за епідермісом обличчя, шиї та декольте. Інкапсульовані ліпосоми, фактори росту, біоміметичні пептиди та гіалуронова кислота є основними функціональними елементами формул системи Em'age.

  • Тенденції чоловічої краси останніх років навчили нас тому, що чоловіки можуть висловити свою індивідуальність і виявити унікальність, яка відрізняє їх навіть з бородою. Довга, коротка або лише з натяком, борода існує в різних формах, і кожен зріз по-різному підкреслює та підкреслює обличчя, посилюючи сильні сторони та приховуючи недоліки.

  • Про олію жожоба весь світ дізнався тільки в XVIII столітті. Її активно використовували північноамериканські індіанці. Американці подивились на це й собі вирішили спробувати. А потім зростання популярності олії жожоба було складно стримати. І все через неймовірні властивості цього нереального продукту. В чому ж особливість?

  • Очі богів: таку назву має насіння гуарани. Назва, яка описує не лише форму, але також і велику силу. Гуарана росте в тропічних лісах Амазонки і може досягати 13 метрів у висоту, однак при вирощуванні її висота значно нижче і досягає 3 метрів. Про її походження ходять легенди: хоча історія змінюється в залежності від оповідача, єдина спільна риса стосується очей.

  • Наш прекрасний внутрішній світ треба підкреслювати доглядом за нашою не менш прекрасною зовнішністю. Робити це вкрай необхідно за допомогою якісних продуктів. У Philip Martin's це абсолютно органічні біосумісні продукти, що поєднують кращі передові дослідження і нетоксичні компоненти. Бренд застосовує найкращі ноу-хау і технології для успішного виробництва міжнародного рівня, популярного в усьому світі!

  • Придбай продукт Philip Martin's та отримуй подарунок! Придбай повноцінний продукт Philip Martin's та отримуй будь-який travel size в у Подарунок! 1 повноцінний продукт=1 travel size Чим більше продуктів, тим більше travel size При ...