ГоловнаНовини

Всі новини

  • Про олію жожоба весь світ дізнався тільки в XVIII столітті. Її активно використовували північноамериканські індіанці. Американці подивились на це й собі вирішили спробувати. А потім зростання популярності олії жожоба було складно стримати. І все через неймовірні властивості цього нереального продукту. В чому ж особливість?

  • Очі богів: таку назву має насіння гуарани. Назва, яка описує не лише форму, але також і велику силу. Гуарана росте в тропічних лісах Амазонки і може досягати 13 метрів у висоту, однак при вирощуванні її висота значно нижче і досягає 3 метрів. Про її походження ходять легенди: хоча історія змінюється в залежності від оповідача, єдина спільна риса стосується очей.

  • Наш прекрасний внутрішній світ треба підкреслювати доглядом за нашою не менш прекрасною зовнішністю. Робити це вкрай необхідно за допомогою якісних продуктів. У Philip Martin's це абсолютно органічні біосумісні продукти, що поєднують кращі передові дослідження і нетоксичні компоненти. Бренд застосовує найкращі ноу-хау і технології для успішного виробництва міжнародного рівня, популярного в усьому світі!

  • Придбай продукт Philip Martin's та отримуй подарунок! Придбай повноцінний продукт Philip Martin's та отримуй будь-який travel size в у Подарунок! 1 повноцінний продукт=1 travel size Чим більше продуктів, тим більше travel size При ...