Про Бренд

 

 

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

 

Мауро Тримігліоцці заснував “Philip Martin’s” у 2006 році, - компанію, яка народилась з бажання створення продуктів по догляду за волоссям та шкірою на основі органічної, натуральної та біосумісної косметичної філософії. На назву його надихнули діти – Філіп і Мартіна – синоніми чистоти і щирості для нього. З народженням третьої дитини Томмазо, була створена лінія по догляду за немовлятами "Томмі". Компанія "PhilipMartin’s" надає своїм клієнтам гарантії якості, а це означає оздоровлення, ефективність і реалізація рішень. Підприємець – приклад успіху, унікальний у своєму роді, який здобув перемоги в багатьох галузях дистрибуції в більше ніж 30 країнах по всьому світу..

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

ФІЛОСОФІЯ КОМПАНІЇ

Оздоровлення - наш спосіб мислення!

Наша філософія відображається на логотипі бренду. Десять пальців являють собою дві переплетені руки і метафорично закликають нас до злагодженої роботи колективу в світі компанії " Philip Martin’s". Око в центрі означає погляд в майбутнє компанії " Philip Martin’s". Продукти створюються з використанням рослинних компонентів біологічного походження, щоб забезпечити більшу ефективність і максимальну турботу для всіх наших клієнтів, співробітників і навколишнього середовища. Сенсорні відчуття від застосування продукції компанії " Philip Martin’s" роблять будь-яку процедуру особливим моментом, що гарантує максимальну якість без шкоди для наших власних переконань.

Ми робимо вибір на користь безперервного зростання і таким чином досягаємо досконалості.

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

НАША ЛАБОРАТОРІЯ

Компанія " Philip Martin’s" - це італійський бренд, який створює біосумісні продукти, поєднуючи кращі передові дослідження по оздоровленню організму і хімічні нетоксичні компоненти. Наші інгредієнти є натуральними та органічні похідними, такі як масло жожоба, есенція апельсину калабрії, італійський алое та середземноморське оливкове масло, які піднімають імідж бренду до максимальних висот у світі косметики. Компанія використовує найкращі ноу-хау і технології для успішного виробництва на міжнародному рівні своїх продуктів, які постійно еволюціонують для створення нових якісних органічних складів без лаурилсульфатунатрія, ПЕГ - барвників, пластмаси, спирту, пропіленгліколю, парабенів, метилу/бутила, дотримуючись високих стандартів якості , які відрізняють компанію з моменту її заснування.