• Активатор загара 250 мл
 • SUN TUN

  Активатор загара 250 мл
  8090

  Активатор загара – крем для лица и тела. Стимулирует выработку меланина, подготавливая кожу к пребыванию на солнце. Благодаря увлажняющим и восстанавливающим активным ингредиентам способствует быстрому образованию более равномерного и длительного загара. Не содержит УФ-фильтров.

  Применение:

  Наносите средство на кожу лица и тела до полного впитывания, желательно начиная за неделю до пребывания на солнце.

  Внимание:

  Средство содержит натуральные растительные активные ингредиенты, поэтому может изменить цвет и запах.

Средний рейтинг: 1, отзывов: 1

  Я придбала цей засіб для кращого вигляду шкіри під час засмаги ,купила його за 1795 грн. Під час покупки менеджер не розповіла,що засіб потрібно використовувати за тиждень до засмаги,а на офіційному сайті не було в наявності,тому я не змогла знайти застосування! І все ж таки ,на ранок о 9:30 я написала на Ваш сайт в інстаграм і надіслала фото,щоб Ви мені розповіли,як застосовувати,тому що на флаконі немає перекладу на українську мову і то що я зрозуміла,не давало мені спокою,тому запитала у Вас! Але Ваші менеджери відповіли мені о 16:50.

  Я намазала крем на тіло за годину до виходу до басейну і хоча приїхала о 10:15 ранку і була до першої 13:00 години -сонця майже не було,були хмари,та я обгоріла страшно! І сьогодні третій день і мене досі все тіло пече!Тому я думаю це все розповісти ,щоб інші люди не думали навіть купувати!

  Минусы: Не рекомендую купувати і використовувати!
  Ответ администрации магазина:

  Вітаємо!

  Уточніть, будь ласка, номер замовлення, щоб ми могли перевірити замовлений товар, тому що в базі не знаходимо замовлення за вказаною поштою.

  З описом продукту та способом застосування можна ознайомитись на сайті, на сторінці засобу завжди вказана вся необхідна інформація.

  Рекомендація для початку використання активатору для засмаги 'Sun Tan' за тиждень до перебування на сонці зумовлена тим, що активатору потрібен час для того щоб почати працювати і стимулювати вироблення меланіну, в іншому разі від нього не буде бажаного ефекту та швидкого утворення засмаги.

  Також, звертаємо увагу, що активатор засмаги не містить SPF.

  Якщо шкіра схильна до швидкого обгорання на сонці потрібно не забувати про використання та поновлення Вашого звичайного сонцезахисного засобу навіть у хмарну погоду, щоб захистити шкіру.
Семья: Sun Family
Категория: Солнцезащитная серия
Назначение: Красивый загар
Семья: Sun Family
Тип кожи: Для всех типов кожи
Уход: Тело
Категория: Солнцезащитная Линия

НЕ СОДЕРЖИТ: Парабенов / SLS / Пропиленгликоль / ПЭГ